projekt wnętrz online

projekt wnetrz online 

Przymierzasz się do remontu? Oczekujesz na własne mieszkanie? Nie wiesz od czego zacząć?  Jeśli tak, serdecznie zachęcam do współpracy!

 artefaktura  świadczy usługi  w zakresie projektowania architektonicznego. Oprócz projektów budowlanych oferujemy projekty i aranżacje wnętrz prywatnych (domy, mieszkania) oraz komercyjnych (biura, gabinety, hole wejściowe, sale bankietowe, kluby, restauracje, sklepy, etc).

W pracowni powstają projekty wnętrz określane mianem  „nowoczesnych”. Projektujemy, wykorzystując współczesne materiały wykończeniowe, kierując się aktualnymi trendami i współczesnym designem. Naszą pracą staramy się pokazać, że nowoczesne nie koniecznie oznacza surowe; a każde wnętrze, niezależnie od epoki w której powstaje może być ciepłe, przytulne, a do tego użyteczne. Kierujemy się zasadą, iż to wnętrze jest dla nas , a nie my dla niego, dlatego też aranżacje realizowane wg naszych koncepcji odznaczają się nie tylko estetyką, ale funkcjonalnością i praktycyzmem. Pracujemy tak, aby spełnić oczekiwania naszych klientów, gwarantujemy profesjonalizm w podejściu do tematu i współpracę w miłej atmosferze.

PROJEKTY ONLINE 

Wychodząc na przeciw innowacjom współczesnego świata pracownia stwarza możliwość świadczenia usług  via internet.

Wykonujemy projekty wnętrz za pośrednictwem internetu, tzw. projekty online

ZALETY PROJEKTÓW ONLINE : 

 •  niższy koszt projektu – brak kosztów spotkań z projektantem (oszczędność czasu poświęconego na dojazd i spotkania z klientem), kosztów pomiaru pomieszczeń, nadzoru autorskiego. Projekty wykonane w pracowni drogą online są o 15% tańsze.
 • wygodna forma komunikacji
 • dostępność niezależnie od miejsca zamieszkania
 • podejmowanie decyzji w najbardziej korzystnym dla klienta czasie
 • krótszy czas powstawania projektu
 • zawiera wszystkie cechy tradycyjnego projektu (oprócz inwentaryzacji pomieszczeń wykonanej przez projektanta oraz nadzoru autorskiego)

DECYDUJĄC SIĘ NA SKORZYSTANIE Z USŁUG PRACOWNI W ZAKRESIE PROJEKTU ONLINE, KLIENT OTRZYMUJE : 

1. projekt koncepcji układu funkcjonalnego – rzuty obrazujące układ funkcjonalny ścian działowych, aranżację wyposażenia, koncepcję w układzie trójwymiarowym

2. projekt techniczny zawierający :

 • zwymiarowane rzuty obrazujące układ funkcjonalny, ewentualne wyburzenia, przesunięcia, nowo projektowane ścianki działowe
 • projekt posadzek
 • rozwinięcia ścian wszystkich pomieszczeń z uwzględnieniem dekoracji ściennych (zabudowy gips kartonowe) , kolorystyki, materiałów wykończeniowych, okładzin ściennych, zabudowy wnękowej (szafy, garderoby)
 • projekt sufitów podwieszonych
 • projekt łazienki / łazienek  ( w tym dobór materiałów wykończeniowych, ceramiki, armatury)
 • projekt kuchni, w tym : projekt lub dobór mebli, materiałów wykończeniowych, sprzętów
 • projekt rozmieszczenia punktów świetlnych, włączników i gniazd wraz z wytycznymi instalatorskimi i aranżacją oświetlenia oraz propozycją opraw oświetleniowych
 • projekt instalacji wod – kan, c.o., w tym rozmieszczenie przyborów sanitarnych i wytyczne instalacyjne
 • aranżacja dekoracji okiennych
 • specyfikacja materiałowa : dobór kolorystyki, materiałów wykończeniowych, dodatków, dekoracji, mebli, etc.
 • opis techniczny

Projekt przygotowujemy w wersji elektronicznej i wysyłamy w jednym pliku. Na życzenie klienta wysyłamy na wskazany adres w formie papierowej pocztą polską.

Zapewniamy wykonanie realistycznych wizualizacji 3D wybranego wariantu koncepcyjnego.

 • Płytki ceramiczne, armatura, ceramika, okładziny ścienne (tapety, farby) i podłogowe (gres, deski, panele) , meble gotowe (łazienkowe, salonowe, biurowe, sypialniane, etc) sugerowane w projekcie dobierane są spośród  ofert producentów  i przedstawicieli dostępnych na polskim rynku.
 • W przypadku zastosowania w projekcie mebli wykonywanych na wymiar, klient otrzymuje rysunek niezbędny do wyceny i realizacji zamówienia przez wybrane lub polecone studio meblowe.
 • Dodatki i elementy aranżacyjne (dekoracje, obrazy, lustra, wazony, wieszaki, dywany, zasłony, firany, etc) dobierane są na podstawie ofert producentów dostępnych na polskim rynku lub z ofert polskich sklepów internetowych. 

NA CZYM POLEGA WSPÓŁPRACA PRZY PROJEKTOWANIU ONLINE ?

 1. Po pierwszym kontakcie ,ze strony klienta sugerującym chęć rozpoczęcia współpracy, wysyłamy maila z pytaniami dotyczącymi zlecenia, które pomogą  nam wstępnie określić wymagania klienta wobec pracowni i projektanta, preferencje inwestora, założony budżet,  metraż przedmiotowego wnętrza.
 2. Prosimy klienta o przesłanie odpowiedzi na naszą skrzynkę mailową. W ciągu 24 godzin wyceniamy projekt wnętrz.
 3. Po akceptacji zasad współpracy wysyłamy klientowi umowę oraz prosimy o przesłanie zwymiarowanego rzutu obiektu lub poszczególnych pomieszczeń. Aby inwentaryzacja była poprawna wysyłamy instrukcję jak odpowiednio wymierzyć pomieszczenie.  Pytania na które klient odpowiada na początku korespondencji  określają w dużej mierze potrzeby inwestora w zakresie projektu wnętrz, jednak mimo to , przed przystąpieniem do prac projektowych zapewniamy stałe konsultacje mailowe bądź telefoniczne w celu omówienia szczegółów projektu. Kontakt z projektantem trwa przez całą fazę opracowywania projektu!
 4. Przystępujemy do prac projektowych .
 5. Po umówionym wcześniej okresie projektant przedstawia klientowi projekt koncepcji układu funkcjonalnego, przedstawiający układ ścian, wstępną propozycje aranżacji mebli, wyposażenia, etc. Rysunki przestawione są w formie rzutów.
 6. Po wypracowaniu ogólnych wizji , następuje uszczegółowienie projektu, tj : dobór kolorystyki, materiałów wykończeniowych,itp. Klient otrzymuje dokumentację w postaci rysunków 2D oraz 3D, do akceptacji. Każda decyzja jest szczegółowo omawiana podczas kontaktów na linii projektant – inwestor. Co ważne , praca nad projektem trwa do osiągnięcia ostatecznego zadowolenia przez klienta. 
 7. Po ostatecznej akceptacji koncepcji projektant przystępuje do opracowania rysunków technicznych niezbędnych dla wykonawcy, opisu, specyfikacji. Gotowy projekt wysyłany jest drogą elektroniczną. Na życzenie klienta pracownia drukuje projekt oraz wysyła go na wskazany adres pocztą tradycyjną.
 8. Ze względu na specyfikę jaką odznacza się projekt online nie jest możliwy  nadzór autorski nad wykonywanymi pracami. Dokumentacja przedstawiona przez pracownię w profesjonalny i solidny sposób gwarantuje prawidłowe wykonanie robót realizacyjnych przez wykonawców. W trakcie trwania prac realizacyjnych oraz w razie wątpliwości projektant jest do dyspozycji klienta (kontakt telefoniczny bądź mailowy).

ARTEFAKTURA świadczy również usługi projektowe i aranżacyjne w formie tradycyjnej. W celu ustalenia szczegółów współpracy zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Więcej o tej formie wykonywania projektów można znaleźć na stronie pracowni www.artefaktura.pl w zakładce „oferta”. Zachęcam również do obejrzenia galerii w dziale „wnętrza”.  

W razie niejasności i ewentualnych pytań jesteśmy do dyspozycji naszych klientów.

Kontakt:  www.artefaktura.pl 

Zapraszam do współpracy!

Joanna Korpulska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: